Skip to content

Kraków – ul. Władysława Łokietka

Inwestycja obejmuje rozbudowę ul. Władysława Łokietka w Krakowie wraz z przebudową i budową kanalizacji opadowej, przebudową i budową chodnika, oświetleniem ulicznym i przekładkami kolidującego uzbrojenia.

Wizualizacja 1 | Kraków - ul. Władysława ŁokietkaWizualizacja 2 | Kraków - ul. Władysława Łokietka

Ulice zaprojektowano w sposób maksymalnie odwzorowujący ich istniejący przebieg zarówno sytuacyjny jak i wysokościowy. Teren objęty niniejszym opracowaniem w stosunku do dotychczasowej infrastruktury ulegnie zmianie zasadniczo w zakresie budowy kanalizacji opadowej oraz ciągów pieszych. Miejscowo konieczna będzie przebudowa ogrodzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi w/w inwestycji, które znajdą Państwo w załącznikach, a także do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się dnia 12.08.2013r. o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 67 im. Władysława Łokietka, przy ul. Kaczorówka 4 w Krakowie. Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zachęcamy również do wzięcia udziału w poniższej ankiecie w dniach 13.08.2013 – 27.08.2013 oraz wyrażania swoich uwag związanych z przedmiotem inwestycji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Załączniki:


Ankieta zakończona

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat*

Treść wiadomości*


Pola formularza oznaczone (*) są wymagane.